Skip to main content Skip to search

ERP PROGRAM YAPILANDIRMASI

Muhasebe, Finans, Bordro, Üretim, CRM, Proje, Lojistik, Süreç, Yönetim, Raporlama, E-Devlet programlarının yapılandırılması, geliştirilmesi ve destek hizmetinin verilmesi

Bu hizmet başlığı atında Logo Yazılım firmasının aşağıda sayılan ürünlerinin, sistem yapılandırması, kullanıcı ve yönetici eğitimi, firma faaliyetine has olarak geliştirilmesi hizmetleri müşterilerimize sunulmaktadır.

Logo Start 3

Ön Muhasebe programı

Logo Go3                         

Ön Muhasebe + Genel Muhasebe + Sabit Kıymet

Logo Bordro Plus       

Ücret Bordrosu, Personel Özlük, Mesai hesaplamaları

Tiger3                    

Muhasebe, Finans Operasyon, Genel Muhasebe, Beyanname , Sabit Kıymet, Hızlı Üretim, Proje Takip,

Tiger Enterprise

Muhasebe, Finans Operasyon, Genel Muhasebe, Beyanname , Sabit Kıymet, Kapsamlı Üretim, Proje Takip, Yönetim, Muhasebesi
Özelleştirebilme

Logo CRM         

Müşteri İlişkileri Yönetimi,  Görüşme, Görev, Satış-Pazarlama, Fırsat, Kampanya, Teklif, Sözleşme, Ürün, rapor, Analiz bölümleri ile Logo CRM yazılımı Logo GO3, Tiger3, Tiger Enterprise ürünleri ile entegreli olarak çalışmaktadır.

E-Flow                 

İş ve Süreç Yönetimi.

E-Flow, onay işlemlerinizin tümünü, herkesin rahatlıkla kullanabileceği hızlı,kolay ve uygun fiyatlı bir iş akış yönetim sistemidir. LOGO Tiger ile tam entegre çalışan E-Flow süreç yönetim sistemi ile talep yönetimi, satın alma ve satış yönetimini web ortamında iş süreçlerinize uygun şekilde yönetebilirsiniz. E-Flow, geleneksel “yazılı kayıt tutma” yükünü ortadan kaldırır; tam olarak otomatikleştirilmiş, hesap verilebilirlik, görünebilirlik ve verimlilik amacıyla yapılandırılmış bir iş akış sistemidir. Ayrıca, kurulumu ve kullanımı çok kolay, düşük maliyetli bir çözümdür. Onay süreçlerinizi saatler içerisinde hazırlayabilirsiniz.

Raporlama          

İş Analitiği Çözümleri; Logo Mind Insight,  Logo Mind Navigator,    Logo Mind Budget
Onlarca farklı kaynaktan elde edilen verileri hızla ve titizlikle işleyen ideal bir iş zekası çözümü, şirketlerin karar alma mekanizmalarına kritik anlarda  ihtiyaç duydukları anlık bilgiyi sunarak, rekabette bir adım öne çıkma fırsatını sunabiliyor. Ancak iş zekası yatırımı yaparken dikkatli olmak gerekiyor.

e-Çözümler
e-Fatura
e-Defter
e-Arşiv
e-Mutabakat
e-İrsaliye
Logo Connect Banka
Logo Connect FDA (firma içi veri aktarımı)
Logo Connect B2b
e-Ekstre
Banka kayıtlarının otomatik muhasebeleştirme